פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד

תחום השיווק והפרסום עבר תחלופות רבות לאורך השנים עם התפתחות הקדמה והטכנולוגיה. גם בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים רבים בתחום. את אתרי האינטרנט והרשתות החברתיות, מחליף הטרנד החדש, האפליקציות. אפליקציה היא נגישה, קלה ונוחה לתפעול ומאפשרת פנייה נוחה וקלה לקהל הלקוחות שלכם, וגם הם יוכלו ליצור אתכם קשר בקלות ובמהירות. ניצחון לשני הצדדים.

פיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאייפון ואנדרואיד

פיתוח אפליקציות

מדוע יש צורך בפיתוח אפליקציה? הנה כל היתרונות:

  • פלח שוק רחב – בעידן שבו כמעט כל אדם מחזיק מכשיר נייד חכם אחד, מדובר בפלח שוק משמעותי. גולשים רבים מעדיפים לגלוש ממכשיר הנייד משום שמדובר במכשיר נגיש ומהיר שנמצאו אתנו לאורך רוב שעות היום. לכן, אפליקציה נחשבת לאלמנט עסקי הכרחי ומשתלם עבור כל בעלי העסק שרוצים לפנות לקהל שוק רחב יותר, לספק שירות טוב יותר ולהגדיל את הרווחים. אפליקציה איכותית שמפותחת ונבנית היטב ובקפידה, בדרך כלל מחזירה את ההשקעות בה.
  • יוקרה – האוכלוסייה הממוצעת אינה מבינה בתחום בניית אפליקציות, לכן עבורה מדובר בטכנולוגיה חדשנית ויוקרתית. בדרך כלל העסקים והארגונים הגדולים הם אלו המובילים לפיתוח אפליקציה עבור מכשירי הנייד השונים. מיתוג העסק שלכם כיוקרתי, חדשני ועדכני בדומה לכל הארגונים הגדולים, תשדרג את המהימנות שלכם, את בחירתם של הלקוחות בעסק שלכם על פני עסקים אחרים וכתוצאה מכך את אחוזי ההכנסה שלכם.
  • שיווק העסק – כיום, בעידן הרשתות החברתיות, ישנה אפשרות שיתוף תכנים וסרטונים. אפשרות הקיימת גם באפליקציות השונות המאפשרת באמצעות לחיצת כפתור פשוטה לשווק תכנים. כך תוכלו לתרום לכך שהתכנים שלכם יתגלגלו בקלות ובמהירות בין לקוחות פוטנציאליים רבים.

 

בניית אפליקציות

בניית אפליקציה מחייבת היכרות מעמיקה עם תכנים טכנולוגיים רבים, החל מחוויית משתמש, אפיון קונספט, ייחודיות בשוק האפליקציות ועוד. קיימים מפתחי אפליקציה רבים, וההמלצה היא לבחור במומחים בתחום, בעלי ניסיון בפיתוח ובבניית אפליקציות כדי לבחור בשירות הטוב ביותר, ולא להתפשר. יחד עם מפתח אפליקציות מומחה, תוכלו לאפיין את קונספט המוצר, לבחור באיזו פלטפורמה תושק האפליקציה, אייפון, אנדרואיד או אולי בשתיהן במקביל ועוד. האפליקציה שלכם לא תושק לשוק עד שתעבור את כל בקרות האיכות המוקפדות ביותר כדי לוודא שאתם ולקוחותיכם תקבלו את הטוב ביותר.