למי מתאים גיבוי בענן?

העידן הטכנולוגי מביא עמו כמויות עצומות של מידע. אם אתם נמצאים בתחילת דרככם בפיתוח עסק חלומותיכם, תוכלו להבחין בכך שכבר בשלבים הראשונים אתם מתחילים לצבור כמויות מידע גדולות – פרטים אישיים של לקוחות, מסמכים, נתונים על החברה וכדומה. כל מידע זקוק לגיבוי מקצועי, שאם לא כן, אתם עלולים לאבד אותו עקב נזק פיזי שנגרם לשרת או בגלל מתקפת האקרים. קיימים סוגי גיבויים שונים שניתן ליהנות מהם, כאשר אחד הגיבויים הנפוצים הוא גיבוי בענן. גיבוי מסוג זה מתאים לכל סוגי העסקים – קטנים, גדולים ובינוניים. באמצעות חברת ענן מקצועית ניתן לדאוג לכך שהמידע שלכם יגובה באופן מאובטח.

למי מתאים גיבוי בענן?

למי מתאים גיבוי בענן?

מדוע כדאי לבצע גיבוי ענן לעסקים

גיבוי בענן יכול לתרום לעסק שלכם בכמה דרכים. אלה הבולטות שבהן:

  • חברה שעושה בשבילכם את העבודה – כאשר אתם פונים לחברה חיצונית לגיבוי בענן, אתם בעצם מורידים מעל כתפיכם אחריות גדולה. במקום לשלם עבור חשמל ותחזוקה של שרת משלכם, חברה חיצונית עושה זאת במקומכם. כמו כן, אינכם צריכים למנות עובד מטעם החברה שלכם כדי שיהיה אחראי על הגיבוי, צוות הטכנאים של חברת שירותי הענן יכול לבצע את העבודה במקצועיות רבה יותר.
  • לבטוח בחברה חיצונית – ישנם בעלי חברות אשר נרתעים מלפנות לחברת ענן חיצונית, מכיוון שהם חוששים לשתף אותה במידע הארגוני הרגיש שברשותם. אך אם אתם בוחרים חברת גיבוי ענן לעסקים אמינה ומוכרת, אינכם צריכים לחשוש. חברת גיבוי ענן מקצועית נדרשת לפעול לפי תקני אבטחה חמורים, והיא מספקת פתרונות שנועדו להגן על המידע שלכם – כדוגמת הצפנה.
  • סנכרון הגיבוי הוא חד כיווני – גם אם עובד חברה מחק בטעות מידע חשוב ממחשבו הפרטי, ניתן לשחזר אותו, מכיוון שהסנכרון בגיבוי ענן פרטי הוא חד כיווני ולא דו כיווני. מעבר לכך, היתרון בגיבוי הוא שניתן לשחזר קבצים שנמחקו או אתרים שהותקפו והופלו או שבוצע בהם עדכון אשר פגע בתפקודו של האתר. כל שיש לעשות הוא לבקש מחברת הענן לבצע שחזור מגיבוי.
  • אפשר לגשת למידע מכל מקום – אחד היתרונות בשירותי ענן הוא שבעל העסק או העובד יכולים לקבל גישה לא רק מהמחשב במשרד, אלא גם ממכשירים כמו טאבלטים וטלפונים סלולריים ניידים. כך, שאם אתם בדרך לפגישה חשובה, תוכלו לדלות בקלות את הפרטים של הלקוח, ואם אתם נמצאים בבית, תוכלו לחלק משימות עבודה בקלות.

גיבוי ענן לעסקים הוא אחד הגיבויים המשתלמים ביותר. חברת הענן המקצועית והמיומנת יכולה לשמור עבורכם את המידע הרגיש הרב המצטבר בארגונכם מדי יום ביומו, ולהסיר דאגה מלבכם בנוגע לאחסון ולאבטחת המידע.