חמשת היתרונות לתוכנה לניהול משימות

ההצלחה של העסק אינה עניין של מזל, בדרך כלל, אלא תוצאה של עבודה קשה ובלתי מתפשרת. אך לעתים נדמה כי העסק שלכם אינו מצליח לנסוק מסיבה בלתי מובנת, לכאורה – יש לכם עובדים מעולים המוכנים להשקיע שעות מזמנם כדי לסיים את המשימה השבועית שהוטלה עליהם, ואתם עברתם כמה קורסים טובים בניהול. עם זאת, עדיין חסר לכם מאפיין חשוב אחד שבלעדיו לא תוכלו להתקדם – סדר. העובדים שלכם מדברים עם לקוחות, אך אין תיעוד מסודר של שיחות במערכת? אין לכם מעקב אחר ההוצאות השוטפות של החברה. זה הזמן לחשוב על הכנסת תוכנה לניהול משימות לחיי העסק המתפתח שלכם.

חמשת היתרונות לתוכנה לניהול משימות

חמשת היתרונות לתוכנה לניהול משימות

ניהול משימות – 5 המאפיינים שיקפיצו את העסק שלכם למקום גבוה

אלה חמישה יתרונות בולטים לתוכנה לניהול משימות אשר יסייעו לכם בפיתוח העסק:

  1. חלוקת מטלות הוגנת – באמצעות תוכנת ניהול טובה תוכלו להטיל משימות על העובדים שלכם ולעקוב אחר התקדמותם. התוכנה תאפשר לכם להציב יעדים לכל עובד, לבדוק אם הוא יכול לעמוד בהם ולתגמל את העובד המצטיין של החודש. מנהל המשימות יעזור לכם להשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם כחברה, כדי להתפתח בבטחה ולהתקדם לאפיקים שונים.
  2. מעקב אחר הוצאות – התוכנה לניהול משימות כוללת לא אחת גם מערכת לניהול חשבונות. בעזרתה יכול מנהל החשבונות שלכם לעקוב אחר ההוצאות של החברה כדוגמת רכישת מזגן חדש לחדר, תשלום עבור החשמל ומשכורות העובדים. כמו כן, החברה מאפשרת לעקוב אחר ההכנסות בזכות הלקוחות החדשים שמביאים אנשי המכירות והשמירה על הלקוחות הקיימים.
  3. מעקב אחר לקוחותתוכנה לניהול משימות כוללת גם מערכת CRM – ניהול קשרי לקוחות. היא מאפשרת לכם לעקוב אחר לקוחות חדשים שהצטרפו לחברה, להשאיר פניות פתוחות לטיפול בתקלות, להתקשר ללקוחות כדי להזכיר להם על חידוש המנוי בתחילת השנה או לדאוג לעדכן אותם במוצרים החדשים של החברה.
  4. כל אחד יכול – הממשק של תוכנה לניהול עסק בנוי כך שהוא מתאים לשימוש כלל העובדים, גם לאלה שאין להם רקע במחשבים. הממשק הידידותי למשתמש מאפשר ליצור משימות חדשות, לסמן משימות ישנות שכבר טופלו או ליצור תזכורת לתאריך מסוים שבו יש צורך להתקשר ללקוח.
  5. מבט כללי על ההספק – התוכנה מספקת לכם בין השאר מידע סטטיסטי על ההספק החודשי או השנתי – האם אנשי המכירות עמדו ביעדים החודש? בכמה משימות הצליחו העובדים לעמוד? כמה לקוחות נטשו את החברה?

לנהל את המשימות מכל מקום

דבר חשוב נוסף שצריכה לכלול כל תוכנת ניהול משימות היא היכולת להיות מותאמת לנייד. באמצעות ממשק אינטרנטי תוכלו להתחבר למנהל המשימות מכל מקום, ולא בהכרח מהמשרד, לעקוב אחר ההתפתחויות של העסק ולפתוח משימות חדשות.